TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI

Rok Zwycięzcy
1953
  1. Josef Bradl (Austria)
  2. Halvor Naes (Norwegia)
  3. Asgeir Doelplads (Norwegia)
1954
  1. Josef Bradl (Austria)
  2. Olaf Bjomstad (Norwegia)
  3. Eino Kirjonen (Finlandia)
1955
  1. Eino Kirjonen (Finlandia)
  2. Hemmo Silvennoinen (Finlandia)
  3. Aulis Kallakorpi (Finlandia)
1956
  1. Josef Bradl (Austria)
  2. Nikołaj Kamienski (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich)
  3. Nikołaj Schamov (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich)
1957
  1. Eino Kirjonen (Finlandia)
  2. Pentti Uotinen (Finlandia)
  3. Max Bolkart (Republika Federalna Niemiec)
1958
  1. Nikołaj Kamienski (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich)
  2. Nikołaj Schamov (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich)
  3. Helmut Recknagel (Niemiecka Republika Demokratyczna)
1959
  1. Helmut Recknagel (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Walter Habersatter (Austria)
  3. Arne Hoel (Norwegia)
1960
  1. Max Bolkart (Republika Federalna Niemiec)
  2. Albin Plank (Austria)
  3. Otto Leodolter (Austria)
1961
  1. Helmut Recknagel (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Otto Leodolter (Austria)
  3. Kalevi Kaerkkinen (Finlandia)
1962
  1. Eino Kirjonen (Finlandia)
  2. Hemmo Silvennoinen (Finlandia)
  3. Willi Egger (Austria)
1963
  1. Max Bolkart (Republika Federalna Niemiec)
  2. Toralf Engan (Norwegia)
  3. Torbjorn Yggeseth (Norwegia)
1964
  1. Torbjorn Yggeseth (Norwegia)
  2. Veikko Kankonnen (Finlandia)
  3. Baldur Preiml (Austria)
1965
  1. Torgeir Brandtzaeg (Norwegia)
  2. Bjorn Wirkola (Norwegia)
  3. Dalibor Motejlek (Czechosłowacja)
1966
  1. Veikko Kankonnen (Finlandia)
  2. Bjorn Wirkola (Norwegia)
  3. Dieter Neuendorf (Republika Federalna Niemiec)
1967
  1. Bjorn Wirkola (Norwegia)
  2. Dieter Neuendorf (Republika Federalna Niemiec)
  3. Sepp Lichtenegger (Austria)
1968
  1. Bjorn Wirkola (Norwegia)
  2. Dieter Neuendorf (Republika Federalna Niemiec)
  3. Jiri Raska (Czechosłowacja)
1969
  1. Bjorn Wirkola (Norwegia)
  2. Jiri Raska (Czechosłowacja)
  3. Zbynek Hubac (Czechosłowacja)
1970
  1. Bjorn Wirkola (Norwegia)
  2. Horst Queck (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Gari Napalkow (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich)
1971
  1. Jiri Raska (Czechosłowacja)
  2. Zbynek Hubac (Czechosłowacja)
  3. Ingolf Mork (Norwegia)
1972
  1. Ingolf Mork (Norwegia)
  2. Henry Glass (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Tauno Kaeyhko (Finlandia)
1973
  1. Rainer Schmidt (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Hans-Georg Aschenbach (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Sergej Botschkov (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich)
1974
  1. Hans-Georg Aschenbach (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Walter Steiner (Szwajcaria)
  3. Bernd Eckstein (Niemiecka Republika Demokratyczna)
1975
  1. Willi Purstl (Austria)
  2. Edi Federer (Austria)
  3. Karl Schnabl (Austria)
1976
  1. Karl Schnabl (Austria)
  2. Jochen Danneberg (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Reinhold Bachler (Austria)
1977
  1. Henry Glass (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Walter Steiner (Szwajcaria)
  3. Jochen Danneberg (Niemiecka Republika Demokratyczna)
1978
  1. Kari Ylaanttila (Finlandia)
  2. Mathias Buse (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Martin Weber (Niemiecka Republika Demokratyczna)
1979
  1. Jochen Danneberg (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Pentti Kokkonen (Finlandia)
  3. Hansjorg Sumi (Szwajcaria)
1980
  1. Henry Glass (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Martin Weber (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Hubert Neuper (Austria)
1981
  1. Hubert Neuper (Austria)
  2. Armin Kogler (Austria)
  3. Jari Puikkonen (Finlandia)
1982
  1. Manfred Deckert (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Roger Ruud (Norwegia)
  3. Per Bergerud (Norwegia)
1983
  1. Matti Nykaenen (Finlandia)
  2. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Horst Bulau (Kanada)
1984
  1. Matti Nykaenen (Finlandia)
  2. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Klaus Ostwald (Niemiecka Republika Demokratyczna)
1985
  1. Matti Nykaenen (Finlandia)
  2. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Klaus Ostwald (Niemiecka Republika Demokratyczna)
1986
  1. Jari Puikkonen (Finlandia)
  2. Ernst Vettori (Austria)
  3. Franz Neulaendtner (Austria)
1987
  1. Ernst Vettori (Austria)
  2. Vegard Opaas (Norwegia)
  3. Ulf Findeisen (Niemiecka Republika Demokratyczna)
1988
  1. Matti Nykaenen (Finlandia)
  2. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Jiri Parma (Czechosłowacja)
1989
  1. Matti Nykaenen (Finlandia)
  2. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  3. Risto Laakonen (Finlandia)
1990
  1. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Dieter Thoma (Republika Federalna Niemiec)
  3. Frantisek Jez (Czechosłowacja)
1991
  1. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Dieter Thoma (Republika Federalna Niemiec)
  3. Andreas Felder (Austria)
1992
  1. Toni Nieminen (Finlandia)
  2. Martin Hoellwarth (Austria)
  3. Werner Rathmayr (Austria)
1993
  1. Andreas Goldberger (Austria)
  2. Noriaki Kasai (Japonia)
  3. Jaroslav Sakala (Czechy)
1994
  1. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Andreas Goldberger (Austria)
  3. Espen Bredesen (Norwegia)
1995
  1. Andreas Goldberger (Austria)
  2. Kazuyoshi Funaki (Japonia)
  3. Janne Ahonen (Finlandia)
1996
  1. Jens Weissflog (Niemiecka Republika Demokratyczna)
  2. Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
  3. Reinhard Schwarzenberger (Austria)
1997
  1. Dieter Thoma (Republika Federalna Niemiec)
  2. Andreas Goldberger (Austria)
  3. Primoz Peterka (Słowenia)
1998
  1. Kazuyoshi Funaki (Japonia)
  2. Janne Ahonen (Finlandia)
  3. Sven Hannawald (Niemcy)
1999
  1. Noriaki Kasai (Japonia)
  2. Janne Ahonen (Finlandia)
  3. Hideharu Miyahira (Japonia)
2000
  1. Janne Ahonen (Finlandia)
  2. Andreas Widholzl (Austria)
  3. Martin Schmitt (Niemcy)
2001
  1. Janne Ahonen (Finlandia)
  2. Martin Schmitt (Niemcy)
  3. Adam Małysz (Polska)
2002
  1. Martin Hoellwarth (Austria)
  2. Sven Hannawald (Niemcy)
  3. Matti Hautamaki (Finlandia)
2003
  1. Janne Ahonen (Finlandia)
  2. Sven Hannawald (Niemcy)
  3. Adam Małysz (Polska)
2004
  1. Martin Hoellwarth (Austria)
  2. Sigurd Pettersen (Norwegia)
  3. Peter Zonta (Słowenia)
2005
  1. Martin Hoellwarth (Austria)
  2. Janne Ahonen (Finlandia)
  3. Thomas Morgenstern (Austria)
2006
  1. Janne Ahonen (Finlandia)
  2. Jakub Janda (Czechy)
  3. Roar Ljokelsoy (Norwegia)
2007
  1. Anders Jacobsen (Norwegia)
  2. Gregor Schlierenzauer (Austria)
  3. Simon Amman (Szwajcaria)
©2009 Włodzimierz Gajda